Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Шелюгівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04351771) був реорганізований і увійшов до складу Якимівської громади

Шелюги
Якимівський район, Запорізька область

Розпорядження сільського голови

У  К  Р  А  Ї  Н  А

Ш Е Л Ю Г І В С Ь К А   С І Л Ь С Ь К А   Р А Д А

Якимівський район   Запорізька  область

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я  №14

від 18  лютого 2016 року

с.Шелюги

Про перейменування  вулиць  населених

пунктів  Шелюгівської  сільської  ради.

Керуючись  п.20 ст.42  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» , Законом  України «Про  засудження  комуністичного  та  націонал-соціалістичного (нацистського)  тоталітарних  режимів  в Україні  та  заборону  пропаганди  їхньої  символіки « та  розглянувши  пропозиції  комісії  з  питань  перейменування  вулиць  на  території  сільської  ради ( протокол №2 від 18.02.2016 року) вважаю  за  необхідне:

1.Перейменувати  вулиці  на  території  Шелюгівської  сільської  ради  Якимівського району  Запорізької  області  згідно  з  додатком №1.

2.Дане  розпорядження  затвердити  на  черговій  сесії  Шелюгівської  сільської  ради.

3.Секретарю   сільської  ради  оприлюднити  розпорядження  на  веб-сайті, дошці  оголошень   сільської  ради  та  направити  в  компетентні  органи.

Шелюгівський сільський голова:                        В.В.Ковальов

Додаток  №1  до

розпорядження  Шелюгівського  сільського  голови

№14  від  18  лютого  2016 року